Naše videopořady

Víno > video: Valtické vinné trhy

Pro zobrazení videa je třeba mít prohlížeč s podporou JavaScriptu a Flash.
Líbí se mi

Odeslat odkaz videa video: Valtické vinné trhy

Prosím, vyplňte Váš e-mail, jméno a e-mail na který zaslat odkaz.
Vložte video video: Valtické vinné trhy

Pro vložení videa do svých stránek použijte následující kód.

Sledovat videa z kategorie Víno

Pokud si přejete pravidelně odebírat upozornění na nově přidané videa z kategorie Víno, vyplňte zde prosím vaši e-mailovou adresu.
Na vyžádání je možné zasílání zrušit.

Prosím, vyplňte Váš e-mail.


Valtické vinné trhy si zakládají především na tom, že několika tisícům návštěvníků mohou nabídnout v optimálním prostředí degustaci mladých odrůdových vín, která jsou nebo budou v nejbližší době na našem trhu. Ale od roku 2009 mají VVT také sledovanou raritu: přiťuknutí růžovým vínem na jednom místě - napoprvé se podařilo utvořit a zapsat rekord v počtu 532 přiťuknutí růžovým vínem Grácie rose. A letos po pěti letech se podařilo rekord konečně překonat - venku mírně pršelo a v zaplněné Jízdárně si růžovým vínem přiťuklo za dozoru agentury z Pelhřimova rovných 550 návštěvníků. Určitě tomu pomohlo nejen špatné počasí, ale také přítomnost České televize, populárního zpěváka Standy Hložka i moravského baviče Miroslava Donutila - krátká reportáž se vysílala v neděli večer na TV PRIMA - VIP zprávy.

I letos navštívilo 46. Valtické vinné trhy kolem 6.000 spokojených návštěvníků a i když se počas soboty výrazně ochladilo, dobré víno dokázalo všechny rozehřát. A pořadatelé i návštěvníci si již plánovali 47. Valtické vinné trhy ve dnech 9. a 10. května 2014.

 

www.vinnetrhy.cz
www.vsvaltice.cz

 

 

Další části

Poslední komentáře (celkem 0)

V diskuzi není žádný příspěvek!

Vstup do diskuze

Jméno

Příspěvek

Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem

Související videa

Zdeněk Junák 1
Víno | 10317 zhlédnutí

Celebrity v Petit Cru, díl1
Víno | 8669 zhlédnutí

Vinařství Petr Skoupil,a.s. 1/3
Víno | 12747 zhlédnutí

Zdeněk Junák 2
Víno | 9281 zhlédnutí

red or white
Víno | 8829 zhlédnutí

Facebook

reklama

Upozorňujeme osoby mladší 18 let, že některá videa, fotografie a texty na těchto stránkách obsahují zachycení užívání alkoholických nápojů, popřípadě reklamy na alkoholické nápoje. Tato videa a texty označená logem 18 let nejsou přístupná osobám mladším 18 let.
Veškeré videa, fotografie, hudba, texty a grafika umístěná na těchto stránkách jsou chráněna autorským zákonem jako autorská díla a jejich jakékoliv další použití či šíření bez předchozího souhlasu provozovatele těchto stránek je zakázáno.
Created by Shot Creative