Naše videopořady

Gastro vybavení > video: Bratři Horákové s.r.o.

Pro zobrazení videa je třeba mít prohlížeč s podporou JavaScriptu a Flash.
Líbí se mi

Odeslat odkaz videa video: Bratři Horákové s.r.o.

Prosím, vyplňte Váš e-mail, jméno a e-mail na který zaslat odkaz.
Vložte video video: Bratři Horákové s.r.o.

Pro vložení videa do svých stránek použijte následující kód.

Sledovat videa z kategorie Gastro vybavení

Pokud si přejete pravidelně odebírat upozornění na nově přidané videa z kategorie Gastro vybavení, vyplňte zde prosím vaši e-mailovou adresu.
Na vyžádání je možné zasílání zrušit.

Prosím, vyplňte Váš e-mail.


Výrobky se značkou HORÁK díky své kvalitě a technickému řešení získaly výrazný podíl na domácím i evropském trhu. V dlouhém seznamu uživatelů fi gurují jména špičkových českých i nadnárodních společností, státních institucí i drobných živnostníků. Významné jsou i dodávky pro armádu ČR, boxy a přepravníky HORÁK se osvědčily i ve výbavě jednotek OSN.

Společnost má v současné době cca 90 zaměstnanců. Sídlo firmy o rozloze 25 000 m2 leží v Lužci nad Vltavou, pouhých 45 km na sever od centra Prahy. Operativní styk se zákazníky dále zajišťuje obchodně-technické oddělení se sídlem na Praze 5 a síť smluvních prodejních zástupců. V roce 1997 byla založena dceřiná společnost HORÁK AXETT s.r.o. se sídlem v Banské Bystrici (SR). Firmě BRATŘI HORÁKOVÉ s.r.o. není lhostejná ani otázka životního prostředí. Jako jeden z prvních středoevropských výrobců nahradila ve svých panelech CFC a HCFC látky ekologickým nadouvadlem CO2. Certifikát systému řízení jakosti dle normy ISO 9002 získala společnost v roce 1997, jako první český podnik v oboru. V roce 1999 byla certifikace rozšířena na ISO 9001. Pravidelné audity společnosti LLOYD´S garantují vysoký standard výrobků a služeb.

Izolační PUR panely jsou vyráběny i na zakázku pro nejrozmanitější specifické aplikace jako např. boxy na úchovu zemřelých, kontejnery, přepravníky, nízkoteplotní sušárny, boxy pro zkušebny a kynárny. Ve výrobním programu je několik modelových řad chladírenských, mrazírenských a provozních dveří. Nabídku tvoří dveře v provedení otočném i posuvném, se strojním i ručním posuvem. Samostatnou kapitolou je výroba profesionálních chladicích skříní v unikátním stavebnicovém modulovém provedení. Na tuto nabídku navazuje program chladicích vitrín. Firma se soustředila i na technicky náročnou chladicí techniku - zmrazovače a zchlazovače. Od roku 1993 působí společnost BRATŘI HORÁKOVÉ s.r.o. jako zástupce firmy ZANOTTI S.p.A. v ČR a SR. Díky tomu nabízí kompletní sortiment chladicích jednotek.

 

www.horak-bros.com

 

Poslední komentáře (celkem 0)

V diskuzi není žádný příspěvek!

Vstup do diskuze

Jméno

Příspěvek

Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem

Související videa

G.BENEDIKT - porcelán pro hotely a gastronomii
Gastro vybavení | 8683 zhlédnutí

Horký francouz
Gastro vybavení | 8745 zhlédnutí

Bujóny MAGGI
Gastro vybavení | 8702 zhlédnutí

video: Antigerm-kompletní řešení čistoty
Gastro vybavení | 9842 zhlédnutí

Habla
Gastro vybavení | 6575 zhlédnutí

Upozorňujeme osoby mladší 18 let, že některá videa, fotografie a texty na těchto stránkách obsahují zachycení užívání alkoholických nápojů, popřípadě reklamy na alkoholické nápoje. Tato videa a texty označená logem 18 let nejsou přístupná osobám mladším 18 let.
Veškeré videa, fotografie, hudba, texty a grafika umístěná na těchto stránkách jsou chráněna autorským zákonem jako autorská díla a jejich jakékoliv další použití či šíření bez předchozího souhlasu provozovatele těchto stránek je zakázáno.
Created by Shot Creative